Népdaléneklési verseny

Iskolánk idén is megrendezte a Területi népdaléneklési versenyt november 30.-án. Nagy öröm számunkra, hogy a környékbeli iskolákból is igen nagy létszámmal érkeztek a résztvevők. Ezúton is köszönjük a gyerekeknek, hogy ilyen bátran és szépen énekeltek, a felkészítő tanároknak pedig a kitartó munkájukat!

A helyezettek:

I. Korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Udvari Nóra Napsugár
  2. Bertalan Lajos
  3. Zrínyi Liliána és Lollok Vivien Róza

II. Korcsoport

4. osztály

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Lázár Lilla és Lázár Nóra
  2. Birgány Panna és Rajcsányi Annamária
  3. Csibri Réka, Virágh Lili, Kis Anna és Schneider Boróka

3. osztály

 

  1. Ilonka Etele és Kovács Bálint
  2. Kőhegyi Zsófia, Farkas Csilla és Gózon Zoé
  3. Horváth Sára és Mizser Marcell

III. Korcsoport

  1.  Trenka Inez Barbara
  2.  Mudi Bese Botond, Kertész Hanna és  Mudra Nóra
  3.  Stercz Laura és Oravecz Dóra

IV. Korcsoport

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Czuppon Zsóka, Mudra Gréta és Tauser Gerda

Mindenkinek gratulálunk, jövőre találkozunk!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Népdaléneklési verseny beosztás 2018. november 30.

Népdaléneklési verseny beosztás 2018. november 30.
III. korcsoport 14 óra   I-II. korcsoport 16,15 óra
Erdősi Málna Letícia Udvari Nóra Napsugár I. kcs.
Cseri Brigitta Bertalan Lajos I. kcs.
Cseri Barbara Zrínyi Liliána I. kcs.
Vári Hédi Emília Lollok Vivien Róza I. kcs.
Kiss Márton Schneider Boróka
Kocsis Kiara Farkas Csilla
Oravecz Dóra Molnár Bertalan
Schneider Tamara Ledneczky Zsófia
Trenka Inez Barbara Csibri Réka
Hegedüs Míra Emília Ilonka Etele
Koska Mária Emília Müller Dóra
Németh Gábor Goldschmidt Dorka
Balogh Anna Liza Horváth Lujza
Mudra Nóra Kurán Kirill
Polányi Eszter Kőhegyi Zsófia
Ádám Viktória Ada Virágh Lili
Molnár Márton Carroll Jázmin Angelica
Rajcsányi Hanna Homolya Tamás
Stercz Laura Nagy Nóra
Szalai Dóra Lázár Lilla
Erdősi Csanád Lázár Nóra
Árgyelán Bálint Sebestyén Péter
Gattyán Viktória Gebei Gellért
Végh Olivér Rajcsányi Annamária
Kertész Hanna Mizser Marcell
Szajkó Lídia Zsömbör Bálint
Lőrincz Mikeás Péter Kenyér Szabolcs
Forgács Emma Kis Anna
Szabó Eszter Birgány Panna
Kele András Perl Kata
Koncz Kitti Linett Ásványi Abigél
Mudi Bese Botond Für Norina
Bebesi Boglárka
IV-V. korcsoport 15,45 óra Kovács Bálint
Budai Petra
Suplicz Mimi Gózon Zoé
Mudra Gréta Szmodics Emese
Nagy Sára Bükki Emma
Czuppon Zsóka Szabó Álmos Zalán
Tauser Gerda Rabóczky Rajmund Krisztián
Horváth Bianka

 

 

A 2018/2019-es tanévre felvett növendékek

A DUNAÚJVÁROSI SÁNDOR FRIGYES ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA

2018/2019-ES TANÉVRE FELVETT NÖVENDÉKEI:

ZONGORA:

  • Kis Alíz Dorka
  • Nagy Abdiás
  • Balló Zoé
  • Gida Sebestyén Géza
  • Dr. Tóth Ildikó
  • Bognár Zsófia
  • Kemenczei Anett
  • Czirják Bence
  • Szmrtyka Benett Konrád
  • Kertész Hanna

HARMONIKA:

  • Vesztergom Vilmos
  • Kulcsár Bálint Ádám

HEGEDŰ:

  • Árva Csenge
  • Szenczy Lujza
  • Lollok Vivien Róza
  • Acsádi Alíz

CSELLÓ:

  • Izsók Norina Magdolna
  • Ilonka Etele Máté
  • Fürné Szászin Mária
  • Carroll Daisy Virginia

 BASSZUSGITÁR:

  • Heizler János

FUVOLA

  • Berki Panna Bóbita
  • Vesztergom Miklós
  • Stadler Sára Ágnes
  • Gyürüs Anikó
  • Kárpáti Vivien Kitti

KLARINÉT

  • Szünder Zsombor
  • Böröczki Barnabás
  • Nagy Jakab Áron

SZAXOFON

  • Kulcsár Ádám

TROMBITA

  • Homonnay-Nagy Patrik
  • Nagy Jordán

ÜTŐ:

  • Aczél Máté
  • Papp Dominik
  • Árva Csanád
  • Homolya Zoltán
  • Lőrincz Mikeás Péter

MAGÁNÉNEK: 

  • Nagy Sára

GITÁR

  • Koós Tamás
  • Elter Dóra

VÁRÓLISTÁS: 

  • Farkas Anna/zongora
  • Südi Mariann/zongora
  • Molnár Bálint/gitár
  • Varga Bence Zsombor/gitár

 

 

 

 

 

 

BÜSZKÉK VAGYUNK!

Örömmel és büszkén mondjuk el, hogy kolléganőnk Pomposné Zelena Erzsébet Pedagógus Szolgálati Emlékérem kitüntetésben részesült az Emberi Erőforrások Minisztériuma által.

Gratulálunk“Erzsók”