A 2016/2017-es tanévre felvett növendékek

              ZONGORA:

  • Schneider Tamara
  • Rácz Lia
  • Dankó Flóra
  • Kovács Attila Róbert
  • Bali Lilla Liliána
  • Nagy Dominik
  • Molnár Bertalan
  • Sándor Klára
  • Sándor Márta Magorka
  • Szejkó Norbert
  • Pápai Zóra
  • Szmrtyka Linett Vanda

         HARMONIKA:

  • Simon István Máté
  • Kiss Márton András

           HEGEDŰ:

  • Vass Boglárka
  • Nagy Panka
  • Turóczi Csenge Réka
  • Paladián Matild
  • Horváth Bianka
  • Dianovszky Metta
  • Bükki Emma
  • Budavári Panna
  • Dobrovitz Bertalan

            CSELLÓ:

  • Gattyán Viktória
  • Sima-Kovács Napsugár

             GITÁR:

  • Németh Míra
  • Mácsfalvi Réka
  • Németh Lilien
  • Perl T. Zakariás
  • Virág Lili
  • Fáncsik Máté
  • Toponáry Sára
  • Homolya Tamás
  • Hajnal Máté

         BASSZUSGITÁR:

  • Frend Barnabás

          KLARINÉT:

  • Árgyelán Bálint

          FUVOLA

  • Fehérvári Gergő
  • Srauf Hanna
  • Bécsi Kristóf János
  • Szilágyi Eszter

           OBOA

  • Urbán Panka

         SZAXOFON

  • Pribék István

            HÁRFA:

  • Schneider Boróka
  • Szekeres Anna
  • Nagy Nóra Lili
  • Lengyel Lili Anna
  • Ottinger Kamilla Luca
  • Néder Klára Viktória

             ÜTŐ:

  •  Novák Bence
  • Kovács Bálint

    SZOLFÉZS ELŐKÉPZŐ:

  • Hajdu Dániel

      VÁRÓLISTÁS:

          ÜTŐ:

  • Forgács Zsombor
  • Sárosi Zalán

Billentyűs tanszak etűdverseny

Iskolánkban már hagyomány, hogy tavasszal házi etűdversenyt rendeznek a billentyűs tanszakon. Az idei évben is szép számmal próbáltattak meg a növendékek. A verseny résztvevői évfolyamonként: 1 évfolyam1. évfolyam

2 évfolyam2. évfolyam

3 évfolyam3 évfolyam

4 évfolyam4. évfolyam

A helyezettek  a következők:

helyezettek etűdverseny

GRATULÁLUNK!

 

A laprólolvasási verseny eredményei

A laprólolvasási verseny eredménye
Előképző 3. osztály
Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak: I. helyezés
Fekti Szabina Jerne Barna Péter Bálint
Vári Hédi Emília Schinogl Péter
Zemankó Hédi
Végh Olivér II. helyezés
Sándor Zente Balogh Dorottya Beáta
Csák Laura Csorba Luca Noémi
Hegedűs Hanna Boglárka
III. helyezés
Kiss Szonja
1. osztály
I. helyezés 4. osztály
Jámbor Zsófi
Wachter Dorka Sára I. helyezés
Szloboda Balázs Tóth Eszter Zsófia
Sárközi Eszter
II. helyezés
II. helyezés Bóna Dominik
Erdősi Málna
Tóth Anna Sára II. helyezés
Komlósi Gréta
III. helyezés Hanák Virág
Kenyér Lilla
Csarnai Bálint
2. osztály
I. helyezés
László Krisztina
Matuss Veronika
II. helyezés
Werner Katalin
Jámbor Benedek
III. helyezés
Stermeczki Botond Álmos
Vári Gergely Péter

Népdaléneklési verseny díjazottjai

A Dunaújvárosi Sándor Frigyes Alapfokú Művészeti  Iskola által szervezett Népdaléneklési verseny díjazottjai:

  1. helyezés:          Csák Laura

Balogh Dorottya Beáta

Tóth Eszter Csenge

Wachter Dorka Sára

2. helyezés:         Végh Olivér

Káveczki Zsófia

Molnár Dóra

Mudi Bese Botond

Balogh Anna Liza

3. helyezés:         Széll István

Soós Luca

Zecher Zoé Mirjám

Különdíj:                Deák Viktória

Gratulálunk!